Evolve goTraxx - GPS receiver

Cena produktu Evolve goTraxx - GPS receiver není známa.

 

Popis produktu Evolve goTraxx - GPS receiver: Evolve goTraxx - GPS receiver GPS bluetooth přijímač Evolve, nejnovější čipset MediaTek MT3 - 51 kanálů, plná podpora geocachingu (hledání pokladů), dosah až 10 metrů (class II), ideální pro komun... > více informací


Evolve goTraxx - GPS receiver - popis

nahoru

Evolve goTraxx - GPS receiver GPS bluetooth přijímač Evolve, nejnovější čipset MediaTek MT3 - 51 kanálů, plná podpora geocachingu (hledání pokladů), dosah až 10 metrů (class II), ideální pro komunikaci s notebookem, PDA nebo smart telefonem. Přijímač plynule ukazuje změny směru při pěší turistice s ohledem na souřadnice cíle. Připojení k PDA, smart mobilnímu telefonu, notebooku nebo PC je realizováno pomocí technologie BlueTooth až na vzdálenost 10 metrů. Zařízení má extrémně vysokou citlivost, která umožní provozování i za ztížených podmínek jako jsou města, hory apod. Využívá standardní protokol NMEA a je tak plně kompatibilní s navigačními programy jako TomTom, iGo a další (podpora GPS protokolů NMEA 0183 v.301, GGA, GSA, GSV, RMC, VTG, MTK NMEA Command). Je dodáván se síťovým adaptérem a napájením do automobilu. Balení obsahuje také sériové číslo k trial verzi navigačního software smart2go. Technické parametry: * Bluetooth GPS navigace goTraxx * čipset MediaTek MT3 - 51 kanálů * podpora geocachingu (hledání pokladů) * dosah až 10m (class II) * Balení obsahuje - Síťový adaptér - napájecí adaptér do automobilu a trial verzi programu smart2go.

Výrobce Evolve

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Evolve goTraxx - GPS receiver užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Ostatní bezdrátové prvky, Síťové karty, Antény, kabely, příslušenství.

Nejlevnější Evolve goTraxx - GPS receiver akční ceny - Levné Evolve goTraxx - GPS receiver

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Evolve goTraxx - GPS receiver stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Evolve goTraxx - GPS receiver najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS receivery.